השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  חפשו באתר שלנו

  דיו למדפסת

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   מוצרים דומים

   G – TECMATIC 0.5/0.7

   עט רולר עם גריפ ומילוי להחלפה. ה"טרנד" העולמי היום, מחליף את העטים הקונבנציונלים בעטים עם מילוי דיו על בסיס ג'ל....

   מעבר למוצר
   כסא לידו

   כיסא לתלמיד/מחשב אורטופדי. בד רשת כולל ידיות.

   מעבר למוצר
   מיאמי קלאסי

   כסא אורח והמתנה דגם מיאמי קלאסי – ברוייר. ריפוד המושב מדמוי עור וגב הכיסא עשוי מפלסטיק. כסא לחדרי ישיבה, לאורחים, לפינת המתנה,...

   מעבר למוצר
   הדום רגליים מתכת

   מעבר למוצר

   דיו מדפסות

   דיו מדפסות חיוני לפעילות כל מדפסת הזרקת דיו, שפועלת באמצעות התזת רסיסי דיו על נייר, בניגוד למדפסות לייזר המשתמשות בטונר ומיועדות בעיקר להדפסה בנפחים גבוהים במסגרות משרדיות גדולות. אם אתם מעוניינים לרכוש מדפסת הזרקת דיו, בחנות הספר, שמשווקת את כל הריהוט והציוד שכל משרד צריך, תמצאו מגוון מדפסות מהדגמים המובילים, ותוכלו לבצע אצלנו הזמנת דיו בהתאמה לדגם המדפסת שלכם, לשימוש רציף ותקין.

   שימושי דיו מדפסות בדגמי מדפסות שונות

   דיו מדפסות הוא החומר שמותקן בתוך מדפסת הזרקת דיו ומאפשר הדפסת מסמכים. מדפסות הזרקת דיו מתפקדות בצורה הטובה ביותר על נייר לא נקבובי, כך שרצוי לרכוש מחנות ציוד משרדי גם נייר איכותי שמתאים היטב למדפסות הזרקת דיו, ומונע מהדיו להימרח על הנייר. מדפסות הזרקת דיו המתוארות זמינות עם אפשרויות סריקה וצילום, בנוסף להדפסה. שתי אפשרויות אלו נעשות ישירות על המדפסת, עם הנחת מסמך עם הפנים כלפי מטה על משטח זכוכית.

   רוב הדגמים של מדפסות הזרקת הדיו זמינים בגדלים קטנים יחסית, ומשקל קל. דיו מדפסות באיכות מסחרית גבוה מתאים למדפסות גדולות שמיועדות להדפסת מגוון רחב של חומרים. מהירות הפעולה של המדפסות השונות משתנה, אבל ברוב המקרים, ניתן לבצע הדפסה של כעשרה עמודים לדקה עם דיו שחור, וחמישה עמודים לדקה עם דיו צבעוני. מדפסות הזרקת דיו מסחריות מהירות יותר מהמקבילות הביתיות הקטנות.

   איך עובדת מדפסת הזרקת דיו?

   מדפסת הזרקת דיו יוצרת תמונה על ידי התזת טיפות דיו זעירות על הנייר. ראש ההדפסה נע קדימה ואחורה כשהנייר מוזן דרך סט גלילים. ההדפסה השלמה בנויה מנקודות דיו זעירות רבות. איכות ההדפסה נקבעת לפי מספר הנקודות שהמדפסת מסוגלת להפיק. צהוב, אדום, כחול ושחור הם צבעי דיו מדפסות הנפוצים במדפסת הזרקת דיו. בשימוש יחד, אלה יכולים לשחזר את רוב הצבעים.

   כל צבע דיו כלול בדרך כלל במחסנית נפרדת להחלפה, אך דגמים מסוימים משלבים את הדיו למחסנית אחת. בחנות הספר, שיש לה ותק של למעלה מ-35 שנים בשיווק ציוד משרדי תמצאו מגוון דגמים של מדפסות הזרקת דיו, עם מחסניות דיו תואמות, ואת כל הציוד המשרדי שתצטרכו כדי לעבוד בסביבה עסקית יעילה.

   חנות דיו למדפסת

   כשאתם מחפשים מדפסת חדשה, ברוב המקרים תמצאו שני סוגים של מדפסות: לייזר והזרקת דיו. כמומחים לריהוט וציוד משרדי, בחנות הספר, שיש לה מוניטין של מומחית בתעשייה, הלקוחות שלנו יודע שכשהם מחפשים חנות דיו למדפסת, הם ימצאו את כל מה שהם צריכים אצלנו, ויקבלו גם את שירות המומחים שלנו, שיסייעו להם לקבל החלטות רכישה חכמות שיועילו לעסק שלהם. כך שכשאתם מחפשים מדפסת חדשה, כדאי שתוודאו גם שיש לכם איפה לקנות את הדיו המקורי לדגם המדפסת שלכם.

   מה זה דיו למדפסת?

   מדפסת הזרקת דיו היא בחירה פופולרית בקרב עסקים קטנים. המדפסת יוצרת תמונות באמצעות התזה מדויקת של אלפי טיפות דיו זעירות על נייר. ברוב המקרים, מחסניות דיו למדפסת נמכרות בצבעי צהוב, ירוק, כחול, אדום ושחור. יחד, ניתן לערבב את הצבעים העיקריים הללו על ידי המנגנונים של המדפסת כדי ליצור את הצבעים הדרושים לעבודת ההדפסה. כאשר הנייר מוזן דרך סט של גלילים, חלק הנקרא ראש ההדפסה נע קדימה ואחורה, ומתיז את הדיו במדויק, ובטכניקה פשוטה ויעילה.

   ההבדל העיקרי בין מדפסת הזרקת דיו למדפסת לייזר הוא שמדפסת הזרקת דיו פועלת על דיו למדפסת להדפסת מסמכים, בעוד שמדפסת לייזר משתמשת בלייזר והבחירה במדפסת המתאימה מבוססת על הצרכים, הכמויות ותדירות ההדפסות שלכם. שיקול נוסף שמשפיע על הבחירה הוא שמחסניות טונר הן חומר אבקתי המשמש במדפסות לייזר, בעוד מחסניות דיו הן חומרים נוזליים שמשמשים במדפסות הזרקת דיו.

   הבחירה הנכונה היא בחירה בחנות שמציעה שירות לקוחות מעולה

   כשאתם מחפשים מדפסת חדשה או דיו למדפסת, או כל סוג אחר של ריהוט או ציוד משרדי, תגלו שאי אפשר לנצח את רמת שירות הלקוחות שתחוו בחנות הספר, שיש לה ותק של למעלה מ-35 שנים וצוות מיומן ומקצועי שפרוס בכל מחלקות החנות, במחלקת הספרים, הריהוט והציוד המשרדי שלנו. אנחנו משדרגים את חוויית הקנייה שלכם לחוויית רכישת כל מה שאתם צריכים למשרד, בהתאמה אישית לצרכים, להעדפות ולתקציב שלכם, וגם מבצעים מעקבים שוטפים כדי לוודא שתמיד יהיה לכם מלאי מספיק של ציוד משרדי.