השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  חפשו באתר שלנו

  טונר למדפסת

  הזמנת טונר למדפסת

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   מוצרים דומים

   ראש דיו HP912XL שחור מקורי

   ראש דיו HP912XL שחור מקורי

   מעבר למוצר
   מחדד שולחני

   מחדד שולחני גדול. מכונת חידוד ידנית גוף פלאסטיק עם תפסן מתכתי לשולחן. מנגנון החידוד עשוי מתכת.

   מעבר למוצר
   ראש דיו מקורי HP903 שחור

   ראש דיו מקורי HP903 שחור

   מעבר למוצר
   סיכות המתאימות לאקדח סיכות מקצועי

   סיכות 13/4-10

   מעבר למוצר

   טונר למדפסת לייזר

   מדפסת לייזר היא מדפסת חדשנית שמיועדת להדפסה בתפזורת וידועה במהירות, דיוק ועלות הפעלה נמוכה. כשאתם בוחרים את מדפסת הלייזר המתאימה לכם בחנות הספר, שמשווקת מגוון עשיר של ציוד וריהוט משרדי, תקבלו גם טונר למדפסת לייזר, מדגם מקורי שתואם את דגם המדפסת שבחרתם.

   איכות ההדפסה של טונר למדפסת לייזר

   מדפסות לייזר מבצעות מספר תפקודים, כולל אפשרויות הדפסה, צילום, סריקה, ובהתאם לדגם המדפסת, מגוון תכונות מתקדמות אחרות. חלק מהדגמים של מדפסות הלייזר תומכים גם בחיבורים ל- Wi-Fi, מה שמאפשר הדפסה אלחוטית דרך אפליקציה בטלפון, בטאבלט או במחשב. כשאתם חושבים על אופן השימוש של טונר למדפסת לייזר, קחו בחשבון שקיימים שני סוגים של מדפסות לייזר – צבע ומונוכרום.

   מדפסות לייזר צבעוניות הן אידיאליות לצורכי צילום ויצירתיות

   בעוד שמדפסות מונוכרומיות הן אפשרויות זולות, פשוטות ואמינות להדפסה יומיומית. מדפסות לייזר משתמשות בתופי צילום, המשתמשים בגלילים מחוממים כדי להמיס דיו ולהעבירו על הנייר. מנגנון זה קיים כבר יותר מעשור, והוא עדיין נחשב לטוב ביותר בשל מהירותו, איכותו ועלות ההדפסה הנמוכה. טונר למדפסת לייזר הוא חומר של אבקה, שמחזיק מעמד זמן רב, והשימוש במחסניות טונר עדיף על השימוש במחסניות דיו, מכיוון שהדיו הנוזלי מתייבש במהירות ואין דרך לעשות בו שימוש חוזר, וזו הסיבה העיקרית שמובילה בעלי עסקים להעדיף מדפסות לייזר.

   טונר למדפסות מהירות ויעילות

   מהירויות ההדפסה של מדפסות לייזר מסומנות בעמודים לדקה, והן מציעות מהירויות הדפסה גבוהות במיוחד, של כ-30 עד 40 דפים לדקה, בעוד שדגמים מתקדמים מוציאים יותר. מדפסות לייזר משתמשות במחסניות טונר למדפסות לייזר, עם תוצאות של הדפסה איכותית ביותר, וניתן לבדוק את פרטי תפוקת הדפים על קופסת המחסנית. רוב מחסניות הטונר מציינות תפוקה של כאלפיים עד ארבעת אלפים דפים, מה שאומר תקופת שימוש ממושכת ביותר ללא הפרעות.

   המפרט הברור ביותר בבחירת מדפסת מתאימה

   המהירות ההדפסה, עלות טונר למדפסות לייזר ואמינות הדגם שתבחרו. המומחים בחנות הספר ימליצו לכם על דגם מדפסת הלייזר שישרת היטב את הצרכים שלכם, כולל אספקה קבועה של טונר איכותי ומקורי, כך שתהנו מהמדפסת שלכם ללא תקלות ולאורך זמן.

   הזמנת טונר

   אחרי פרק זמן ארוך למדי של שימוש במדפסת לייזר, מגיע היום שבו הטונר נגמר ואתם צריכים לבצע הזמנת טונר למדפסת. עם השירות של חנות הספר, שמתמחה בשיווק ציוד וריהוט משרדי, תוכלו להזמין טונר חלופי איכותי שמתאים לדגם המדפסת שלכם, או לבצע כל סוג של הזמנת ציוד משרדי שאתם צריכים, עם שירות לקוחות מעולה.

   הזמנת טונר למדפסת לייזר היא הבחירה המועדפת של בעלי עסקים גדולים

   השיקול הראשון שיש לתת עליו את הדעת לפני הזמנת טונר למדפסת הוא דגם המדפסת שאתם משתמשים בה. מדפסות לייזר מדפיסות באמצעות אבקת טונר במקום הדיו שמשמש מדפסות הזרקת דיו. הלייזרים במדפסות אלו מייצרים כתמים טעונים אלקטרוסטטית על תוף. כתמים אלה מושכים את אבקת הטונר, אשר מועברת לאחר מכן לנייר ומתקבעת במקומה בחום.

   טונר למדפסות

   שיטה זו מאפשרת למדפסות לייזר לספק טקסט חד והדפסי צבע איכותיים. רוב הדגמים של מדפסות לייזר גדולים יותר ממדפסות הזרקת דיו והן מסוגלות להדפיס במהירויות גבוהות הרבה יותר. זו הסיבה שבעלי עסקים גדולים מעדיפים אותם, במיוחד אם הם זקוקים להדפסות בכמויות גדולות, וזו גם הסיבה שהם זקוקים לספק מקצועי שמספק שירות יעיל ובזמן של הזמנת טונר למדפסת בכל פעם שהם צריכים להחליף את הטונר, כדי שלא להישאר עם מדפסת שאינה מתפקדת.

   איך בוחרים את הטונר המתאים למדפסת?

   כשאתם זקוקים להחלפת טונר במדפסת, חשוב שתבינו איזה גודל מחסנית טונר מתאים למדפסת שלכם. שימו לב שאם יש לכם מדפסת מונוכרום, אתם זקוקים רק למחסנית טונר אחת. אם יש לכם מדפסת צבעונית, תצטרכו לבצע הזמנת טונר למדפסת בכמות של ארבע מחסניות – אחת לכל צבע: שחור, אדום, כחול וצהוב.

   מה צריך לבדוק לפני הזמנת טונר למדפסת?

   על כל מחסנית טונר מודפס בדרך כלל מספר, וניתן להסיר את המחסנית מהמדפסת כדי למצוא את המספר הזה. לחלופין, ניתן לשאול את ספק הציוד המשרדי שלכם על הדגם המתאים למדפסת שלכם, כדי לבצע את ההזמנה המתאימה. אז אם אתם צריכים שירות של הזמנת טונר למדפסת או הזמנת כל סוג של ציוד או ריהוט משרדי, המומחים בחנות הספר, שיש לה ותק של למעלה מ-35 שנים בתחום, יספקו לכם את כל הציוד המשרדי האיכותי הדרוש לכם.

   Skip to content